Kennissessie ‘Innovatieve eiwitbronnen in de glastuinbouw’ op 9 juli
Tijdens deze kennissessie staan drie innovatieve eiwitbronnen in de schijnwerpers: insecten, algen en waterlinzen. Denk aan insecten die je kunt voeden met reststromen uit de kas, algen die groeien op licht en CO₂ uit glastuinbouwbedrijven en waterlinzen die water zuiveren en tegelijk hoogwaardige eiwitten leveren.
Wat kun je verwachten?
- Presentaties over insecten, algen en kroos als nieuwe eiwitbronnen
- Culinaire snacks ontwikkeld door food designers die met de ingrediënten aan de slag zijn gegaan.
- Een interactieve installatie en verrassende perspectieven op eiwitproductie
- Gesprekken over wat er nú al kan, en met wie
Of je nu tuinder, ontwerper, onderzoeker of ondernemer bent, deze kennissessie biedt inspiratie én ruimte om nieuwe samenwerkingen te starten.
De kennissessie vindt plaats bij AlgaFarm, Zwethkade 45 in Den Hoorn. Dit bedrijf heeft de ambitie de grootste algenproductielocatie van Nederland te worden. Het bevindt zich op de locatie van de voormalig druivenkwekerij Nieuw Tuinzight, een plek waar verleden en toekomst van het Westland samenkomen.
Aanmelden
Noteer woensdag 9 juli dus in je agenda. De bijeenkomst duurt van 14:30 tot 17:00 uur. De inloop is vanaf 14:15 uur. Het programma volgt binnenkort. Aanmelden kan via deze link. Wees er op tijd bij: vol is vol.